معرفی ابزار boss

معرفی ابزار boss

برند شناسی

آشنایی با ابزار باس

در بازار کنونی، برند و مقوله برندینگ برای کسب و کارها بسیار حائز اهمیت است. به طوری که امروزه هیچ کسب و کاری را نخواهید دید که بدون توجه برندینگ فعالیت کند. در دنیای ابزار نیز این مقوله صادق است و اولین سوالی که خریداران ابزارآلات درباره محصولات مختلف می پرسند، مربوط به برند و کیفیت برند محصول است. در واقع افراد با این سوال به دنبال این هستند که بدانند چه تولید کننده ای با چه خدماتی پشت محصولی که قرار است خریداری نمایند، قرار گرفته است.

در واقع به جرات می توان گفت که حیات شرکت ها در گرو حیات برند یا همان نام تجاری است.

در این مقاله قصد داریم تا شما را برند ابزارآلات boss آشنا سازیم. در واقع با مطالعه این نوشته با محصولات تولیدی این شرکت، کشور سازنده، کیفیت و خدمات ارائه شده توسط این شرکت آشنا خواهید شد. با ما در مجله خبری دکتر ابزار همراه باشید.

ابزار باس ساخت کجاست؟

این ابزار ساخت چین بوده و در ایران از محبوبیت زیادی برخوردار است در واقع محصولات این شرکت در زمره پرفروش ترین ابزارهاست و  دلیل محبوبیت این برند در ایرانی که در دوران تحریم به سر می برد، قیمت ارزان و کیفیت متناسب با آن است.
چرا که عرضه ابزارهای بی کیفیت با قیمت بالا در دوران تحریم، نارضایتی زیادی را به همراه داشته است. اما برند “BOSS” برندی است  عرضه کننده ابزارهای خانگی و نیمه صنعتی با قیمتی مناسب و کیفیت در خور است که رضایت مصرف کنندگان ایرانی را به همراه داشته است.

 

ابزار باس ساخت کجاست

کیفیت ابزار باس boss

همان طور که گفته شد، استراتژی برندهای موجود در بازار یکسان نیست، هر کدام از شرکت های تولیدی، برنامه های خاصی برای معرفی و شناخت برند و محصولات تولیدی خود دارند، که این موضوع با توجه به موقعیت، نقاط قوت و ضعف و فرصت ها و تهدید هایی که یک شرکت دارد، تعریف و اجرا می شود.

شرکت های تولید کننده ابزارآلات در جهان نیز هدف های کوتاه مدت و بلند مدتی برای معرفی و شناساندن برند خود دارند و با قدم هایی که در راه شناساندن برند برمی دارند، به نوعی شخصیت برند خود را شکل می دهند. به عنوان مثال با شنیدن نام برند دیوالت، ماندگاری و کیفیت بالا به ذهن می آید.

در این بین برخی از برندها، محصولاتی با قیمت پایین تولید می کنند تا بتواند سهم فروش بیشتری را به خود اختصاص دهند، این شرکت ها که در زمره آن شرکت “باس” نیز قرار دارد، ابزارهایی برای مصارف خانگی و نیمه صنعتی با قیمت پایین را هدف کسب و کار خود قرار داده اند که در ایران با توجه به شرایط تحریم و گران بودن قطعات مصرفی برند های معتبری همچون دیوالت، آ.ا.گ و بوش و … خرید محصولات باس مقرون به صرفه خواهد بود. چرا که در صورت خرابی این دستگاه ها،لازم نیست هزینه هنگفتی بابت تعمیر بپردازید.

اما برندهای معتبر، قطعات یدکی گران قیمتی نیز دارند که گاها هزینه تعویض آنها، بیشتر از قیمت خرید محصول است.  لذا به اقتضای موقعیت به وجود آمده در ایران، خرید ابزار باس که از کیفیت سطح متوسطی برخوردار می باشند، منطقی و عاقلانه به نظر می رسد.

لیست ابزارهای باس boss 

در این بخش تمامی محصولات پرفروش این شرکت را لیست نموده ایم تا بدین وسیله بتوانید با شناخت بیشتری مبادرت به خرید نمایید. هر کدام از این محصولات در مدل ها و قیمت های مختلفی عرضه می گردند. جهت اطلاع از مدلها، کاربردها و اطلاعات فنی هر یک از محصولات این برند، میتوانید به فروشگاه اینترنتی دکتر ابزار، مراجعه نموده و با کسب اطلاعات در مورد محصول انتخابی، مبادرت به خرید نمایید.

 • کارواش
 • اره پروفیل بر
 • اینورتر جوشکاری
 • دریل بتن کن
 • دریل شارژی
 • مینی فرز
 • اره بنزینی
 • اره درخت بر برقی
 • چکش تخریب
 • اره فارسی بر
 • بکس بادی
 • دریل شارشی
 • دستگاه بلور
 • دستگاه پولیش
 • کمپرسور هوا
 • اتو لوله سبز

گارانتی محصولات باس

قبل از هر چیز، لازم است تعریف مختصری از گارانتی داشته باشم تا مصرف کنندگان عزیز با اشراف کامل بر این موضوع، مبادرت به خرید نمایند.

گارانتی  در واقع ضمانت و  تعهدی است که تولید کننده به مصرف کننده ارائه می نماید و طبق آن متعهد می شود که محصول خریداری شده در مدت زمانی که در کارت گارانتی ذکر شده است، به درستی و بدون هیچ عیب و نقصی کار خواهد کرد، در غیر این صورت و در مدت زمان گارانتی شده، اگر مشکلی برای دستگاه به وجود آمد، تولید کننده یا ارائه دهنده کارت گارانتی موظف است تا محصول خریداری شده را تعویض یا تعمیر نماید.

 تفاوت گارانتی و وارانتی 

محصولات شرکت باس، در ایران، تعهدی در قبال خراب شدن دستگاه های عرضه شده ندارند و در واقع فاقد گارانتی هستند. دلیل عدم ارائه ضمانت نامه، قیمت پایین این محصولات است. اما نگران نباشید دستگا های تولیدی این شرکت امتحان خودشان را پس داده اند و در صورتی که خراب شوند یا آسیب ببینند، قطعات یکی آنها در دسترس است.

تفاوت گارانتی و وارانتی

نتیجه گیری:

توصیه ما این است که قبل هر اقدام به خرید، با مشاوران ما دکتر ابزار تماس بگیرید. مشاوران ما با طرح سوالاتی در مورد پیشه ای که دارید، کاری که قصد دارید با دستگاه انتخابی خود انجام دهید و مدت زمان استفاده از آن و بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید، راهنمایی های لازم را ارئه می دهند، تا شما بتوانید مناسب ترین وسیله کاریتان را خریداری نمایید.

مقالات مجله خبری دکتر ابزار را، با دوستانتان به اشتراک بگذارید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *