قیمت اینورتر آروا

قیمت اینورتر آروا

آشنایی با ابزار

معرفی و قیمت اینورتر آروا

امروزه با توجه به تنوع و گستردگی دستگاه های جوش موجود در بازار، انتخاب و خرید بهترین اینورتر که متناسب با نیاز کاربر باشد، به سهولت امکان پذیر نیست. از آنجایی که در پروژه های مختلف تاسیساتی و ساختمانی و حتی مصارف خانگی استفاده می شوند، بیان ویژگی ها و مشخصات فنی این دستگاه ها برای کارانی که قصد خرید بهترین و ایده آل ترین دستگاه برای حرفه خود هستند ، امری مفید و ارزنده ای می باشد. لذا بر آن شدیم تا در این مقاله به تشریح و توضیح و معرفی ۹ اینوتر که مربوط به برند آروا است، بپردازیم. لازم به ذکر است تمامی محصولات تولیدی این شرکت ایرانی، دارای ۳۰ ماه گارانتی هستند.

خرید دستگاه جوش
مقایسه و خرید انواع دستگاه جوش اینورتر در فروشگاه دکتر ابزار

اینورتر ۲۲۰ آمپر ۲۱۰۲

این دستگاه با دارا بودن ۲۲۰ آمپر واقعی جهت جوشکاری فولاد ضد زنگ و آلیاژی و فلزات سنگین دیگر مناسب می باشد. امکان تنظیم شدت جریان از ۳۰ الی ۲۲۰ آمپر را داراست و برای جلوگیری از شوک الکتریکی در محیط های مرطوب یک کلید کاهش VRD در نظر گرفته شده است. خاصیت ضد چسبندگی دارد که برای کار با الکترودهای جوشکاری متنوع ایده آل می باشد. این مدل سبک وزن و کم حجم است و بسیار کم مصرف می باشند. این دستگاه به همراه لوازم جانبی که شامل انبرجوش، انبر اتصال، کابل و انبر است، ارائه می گردد.

دستگاه جوشکاری اینورتر 220 آمپر 2102

اینورتر دو ولوم ۲۰۰ آمپر ۲۱۱۲

با این دستگاه می توانید الکترود های سایز های ۲٫۵ ، ۳٫۲ و ۴ میلیمتر را جوش بزنید و مناسب مصارف نیمه صنعتی است که با تکنولوژی IGBT و اینورتر ساخته شده و از نوع تک فاز با ولتاژ ۲۲۰ ولت می باشد. این مدل نیز کم مصرف، کم حجم و قابل حمل می باشند و به همراه لوازم جانبی انبرجوش با کابل ۳ متری و  انبر اتصال با کابل ۲ متری عرضه می گردد.

دستگاه جوش اینورتر تک ولوم 200 آمپر 2112

اینورتر تک ولوم ۲۰۰ آمپر ۲۱۱۲

این دستگاه قابلیت جوشکاری فولاد ضدزنگ، آلیاژی و سخت کربن‌دار را داراست و ایده آل برای مصارف نیمه صنعتی می باشد. می توانید با این دستگاه الکترود های سایزهای ۲٫۵ ،۳٫۲، ۴ میلیمتر را جوش بزنید. چرخه‌ عملکرد ۶۰% داشته و تغذیه ورودی آن تک فاز با ولتاژ ۲۲۰ -۲۳۰ ولت می باشد. لوازم جانبی که به همراه این محصول عرضه می گردد شامل انبر جوش با کابل ۳ متری و انبر اتصال با کابل ۲ متری می باشد.

دستگاه جوش اینورتر تک ولوم 200 آمپر 2112

 اینورتر ۲۵۰ آمپر ۲۱۱۵

این مدل از نوع تک فاز با ولتاژ ۲۲۰ ولتی است و  قابلیت جوشکاری تیگ را دارد. مجهز به سیستم جوش قوس الکتریکی SMAW است. سیستم ولوم arc force دارد که برای تنظیم میزان آمپر در نظر گرفته شده است. از نوع پرتابل بوده و به دلیل وزن کمی که دارد حمل و نقل آن نیز آسان می باشد. فن خنک کننده ۴۲۰۰ دور تایوانی دارد که از ویژگی های خوب این مدل به شمار می رود. به همراه این محصول لوازم انبر جوش با کابل ۳ متری و انبر اتصال با کابل ۲ متری ارائه می گردد.

دستگاه جوش اینورتر 250 آمپر 2115

اینورتر ۱۶۰ آمپر ۲۱۱۷

این دستگاه جوش مناسب و ایده آل برای جوش الکترود با سایز ۲٫۵ میلیمتر دائمی و ۳٫۵ میلیمتر مقطعی می باشد. از نوع تک فاز بوده و نوع جوش آن قوس الکتریکی SMAW است. میزان آمپر دستگاه را نیز می توانید با سیستم Arc Force تنظیم نمایید. چرخه عملکرد ۶۰% دارد. فن پرقدرت ۵۵۰۰ دوری دارد که برای خنک کردن دستگاه ایده آل می باشد. حمل دستگاه بسیار راحت است و برای آن یک بند رو دوشی در نظر گرفته شده است.

دستگاه جوش اینورتر 160 آمپر2117

اینورتر ۱۸۰ آمپر ۲۱۱۴

با استفاده از این مدل دستگاه می توانید الکترودهای سایز ۲٫۵ و ۳٫۲ میلیمتر را جوش بزنید. دارای ولوم ARC Force است که برای کار با الکترودهای متنوع مورد استفاده قرار می گیرد. قابلیت راه اندازی به موتور برق از ویژگی های خوب این مدل به شمار می رود. چرخه عملکرد ۴۵% دارد و برای کارکردهای طوانی مدت فیش سایز ۵۰ در نظر گرفته شده تا دستگاه بتواند با آمپر بالا کار کند. به همراه این محصول انبرجوش با کابل ۳ متری و انبر اتصال با کابل ۲ متری ارائه می شود.

دستگاه جوش اینورتر 180 آمپر 2114

اینورتر ۱۶۰ آمپر ۲۱۱۶

این دستگاه یک اینورتر حرفه ای است که ۴ عدد خازن دارد. می توانید با استفاده از آن، الکترودهای ۲٫۵ و ۳٫۲ میلیمتری را به طور دائم جوش بزنید. از نوع تک فاز بوده و چرخه عملکرد آن به ۶۰% می رسد. جوش قوس الکتریکی SMAW را داراست و  برای خنک کردن آن فن ۵۵۰۰ دور در نظر گرفته شده است. حجم کوچک و وزن کمی دارد در نتیجه حمل و نقل آن آسان است.

دستگاه جوش اینورتر 160 آمپر 2116

اینورتر ۳۱۵ آمپر آروا ۲۱۱۹

با استفاده از این دستگاه  که از نوع تک فاز،کم مصرف و قابل حمل می باشد، می توان الکترودهای ۲٫۵، ۳٫۲، ۴، ۵ میلیمتر را جوش زد. از نوع دو ولوم بوده و دارای سیستم ARC FORCE برای تنظیم شدت آمپر می باشد. کلید فعال سازی جوش آرگون را نیز دارد و از تکنولوژی جوش IGBT سود برده و کیفیت جوش آن نیز بسیار بالا است. در ضمن سیستم قطع کن حفاظتی نیز دارد.

دستگاه جوش اینورتر 315 آمپر 2119

اینورتر ۲۰۰ آمپر ۲۱۱۳

از این دستگاه که مناسب مصارف نیمه صنعتی است، می توان برای جوش زدن سایزهای مختلف الکترود استفاده نمود. فن ۵۵۰۰ دور، سیستم قطع کننده حفاظتی دارد. دو دولوم بوده و قابلیت حمل راحتی دارد. لازم به ذکر است که برای استفاده مداوم و طولانی مدت با شدت جریان بالا می توان از فیش سایز ۵۰ استفاده نمود. انبر جوش با کابل ۳ متری و انبر اتصال با کابل ۲ متری از لوازم همراه این محصول است.

دستگاه جوش اینورتر 200 آمپر 2113

نتیجه گیری:

در این مقاله با پرکابرد ترین اینورترهای آروا و مشخصات و ویژگی های کلی آنها آشنا شدید. اما برای اینکه بتوانید تمامی محصولات تولیدی شرکت آروا را مشاهده نمایید و از قیمت های آنها مطلع شوید، می توانید بر روی محصولات برند آروا کلیک کرده و وارد صفحه مربوطه در فروشگاه دکتر ابزار شوید.

خرید محصولات آروا
مشاهده انواع محصولات آروا در فروشگاه دکتر ابزار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.